Switch to EnglishVerander naar Nederlands

11 apr 12 – Isbells

De Isbells zijn een Belgische groep met singer-songwriter Gaëtan Vandewoude. Houd je van een tikkeltje melancholische, folky popliedjes? Dan ben je bij de Isbells aan het juiste adres! Naar verluidt heeft Gaëtan zijn nummers vooral ‘s nachts geschreven, en dat hoor je. Melancholieke, intense nummers die toch heerlijk luisteren. Komt dat zien!

Support wordt deze avond verzorgd door Renée, die al eerder support verzorgde voor Mark Lanegan, Isobel Campbell en Don McLean. Dat belooft dus wat! Eerlijke, oprechte liedjes die worden vervolmaakt door de prachtige stem van Renée Sys. Komende zomer komt haar nieuwe album uit.

Ook is er een naprogramma, namelijk Clean Pete! Liedjes over de jaargetijden, grote liefdes en het verlangen naar de zee, om maar eens wat te noemen. Klein maar fijn. Ze staan in mei in de kwartfinale van de Grote Prijs en brachten in maart hun eerste EP ‘Niet nu, ja ook nu, maar vooral altijd’ uit.

Website Isbells
Facebook Isbells

Isbells op de luisterpaal

Renee op de luisterpaal

Event
Isbells
Wanneer
woensdag, april 11, 2012
20:00 - + Renee + Clean Pete - Alle Leeftijden Koop kaartjes
Waar
Muziekgieterij (kaart)
Bankastraat 3
Maastricht, Limburg, Nederland 6214 XN
Andere informatie
Tickets: €14,00
Studenten/jongerenkorting: €10,00

« Terug naar kalender

Leave a Reply

M3: Music, Maastricht, Media: Cultural Convention - http://bit.ly/JZeFzM
SPL zoekt bands voor Solartube - http://bit.ly/xH4L9J
Bruis wint Jan Smeets Award - http://bit.ly/yKuBQT
Maastricht Loves Popmusic? - http://on.fb.me/y5r2fm
meer info