01 jun 12 – Drums Are For Parades

Fasten your seatbelts, it’s time to rock! Vind je al dat singer-songwritergeneuzel wel aardig maar eigenlijk veel te soft? Nou, dan hebben we iets voor je! 1 juni kun je komen genieten van niet één, maar twee topbands die je broekspijpen doen wapperen. Allereerst is daar de Belgische formatie Drums Are For Parades, bestaande uit Piet Dierickx (in een ver verleden lid geweest van Soulwax!), Wim Reygaert en David Dumont. De band is rond 2006 opgericht en heeft sindsdien twee platen uitgebracht.
Allemaal leuk en aardig, maar wat is dat dan voor muziek? Nou, 3voor12 vat het goed samen: Het grijpt je bij de haren en laat je de rest van het optreden niet meer los. Hard, strak en in your face, dat vat het wel samen. Een soort mix van progrock, metal, powermetal, heftige gitaren en retestrakke drums, maar wel immer melodieus. Lastig te benoemen, maar zeker de moeite waard – dus komt dat zien en laat je van je sokken blazen!
De tweede band van de avond, Drag The Racer (Jonathan Vos, Dimitri Domogala, Eleën Bartholomeus, Paul Van den Hof), is van Maastrichtse bodem en komt op 12 mei met haar allereerste album, Into A Frenzy. Hierna gaan ze op tour door het hele land, maar in Maastricht kun je ze dus als een van de eersten komen bekijken! Opgericht in 2006, dus ook deze muzikanten zijn niet geheel ‘new in the game’ – en ook dat merk je aan de liveshow. In hun muziek zijn invloeden van hardcore te horen, maar denk nu zeker niet dat dit een one-trick pony is: de combinatie met onder andere melodieuze punk zorgt ervoor dat deze band niet verveelt. Lekker meebleren, voetjes van de vloer en gaan!
Website Drums Are For Parades
Myspace Drums Are For Parades
Facebook Drums Are For Parades
Myspace Drag The Racer
Facebook Drag The Racer
| Event | Drums Are For Parades |
| Wanneer |
vrijdag, juni 1, 2012
|
| Waar |
Muziekgieterij (kaart)
Fransensingel 65
Maastricht, Limburg, Nederland 6211 AB |
| Andere informatie | Tickets: € 8,00 Students/Jongeren: € 5,00 |


















[...] Are For Parades speelt binnenkort in de Maastrichtste Muziekgieterij, slechts 10 minuutjes van huis. Reacties op m’n Facebook-uitnodiging voor aperitief en [...]